Restauracja Przystanek Alaska

Działamy ze zwiększoną siłą

Najlepsza Pizza

Najlepsza pizza to ta której smak pamiętamy z dzieciństwa . A jaka waszym zdaniem jest najlepsza? z pewnością wielu wybrało by Caprichiose.

Chyba nikogo nie zaskoczy, że w ścisłej czołówce znajdują się takie pizze, jak Capricciosa, Margherita, Pepperoni, Hawajska, Salami. Dużą popularnością cieszy się również pizza Cztery Sery i Funghi (z pieczarkami). Jak widać, charakterystyczną cechą w tym wypadku jest różnorodność. 

Nasza ulubiona to z pewnością mafia która jest porostu hitem sami sprawdźcie a napewno nie pożałujecie ten smak zapach ciągnący się ser no i oczywiście smak ooo tak smak odgrywa tu kluczową role 🙂 palce lizać.

Pizzeria Przystanek Alaska
Najlepsza pizzeria w Dziwnówku
Dziwnówek PIZZERIA

Dziwnówek to piękne miejsce, które słynie z wyśmienitej kuchni. Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest Pizzeria Alaska, która oferuje doskonałe dania z pizzy.
Przystanek Alaska  z pewnością znany jest z wysokiej jakości składników i wyśmienitego smaku. Wszystkie składniki są świeże i lokalne, a wszystkie potrawy są przygotowywane z miłością i troską. Wszystkie pizze są pieczone w piecu gazowym, co nadaje im autentyczny smak.
Menu jest bardzo różnorodne i obejmuje wszystko, od tradycyjnych dań do nowoczesnych wariacji. Najpopularniejszymi pozycjami są Pizza Margherita, Pizza Prosciutto i Pizza Funghi. Są one wykonane z świeżych składników i doskonale doprawione.
Obsługa jest profesjonalna i przyjazna. Personel jest zawsze gotowy do pomocy i chętnie odpowiada na pytania dotyczące menu. Atmosfera jest przyjazna i rodzinna, a goście czują się jak w domu.
Ceny są bardzo przystępne i dostosowane do każdego budżetu. Cena za porcję pizzy są umiarkowane, co jest bardzo atrakcyjne w porównaniu do innych restauracji w Dziwnówku.
Jeśli szukasz doskonałej pizzy w Dziwnówku, Pizzeria Alaska jest idealnym miejscem. Jest to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi lub romantyczną kolację we dwoje.

Zaobserwuj nas na Facebooku.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Czy pizza rzeczywiście pochodzi z Włoch?

Za ojczyznę pizzy powszechnie uważa się Italię. Rodowód tej potrawy sięga XVIII wieku. To właśnie wtedy pojawiła się klasyczna wersja pizzy, na cienkim cieście z dodatkiem sosu pomidorowego, mozzarelli, bazylii, pieprzu i… świeżej ryby! Samo słowo pizza ma jednak ponad tysiąc lat i można je odnaleźć w pismach pochodzących z 997 roku.

Źródła historyczne podają z kolei, że już w czasach starożytnych Greków sporą popularnością cieszyły się okrągłe placki z ciasta chlebowego, na które nakładało się warzywa, polewało oliwą z oliwek i doprawiało przyprawami.

lifting slice of pizza with supreme toppings close up

A jaką Pizzę wy lubicie ?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *