Restauracja Przystanek Alaska

restauracja nad morzem

Pizza zimą

Pizza zimą - co powiecie na taką przygodę?

Pizza zimą – Może nie ma zimy jak z obrazka, ale jest całkiem chłodno. Kiedy wybieramy się nad morze do Dziwnówka warto zajrzeć do Pizzerii “Przystanek Alaska” gdzie napewno każdy znajdzie coś dla siebie gorąca zimowa herbata wino grzane oraz piwo a ponadto ciepłe potrawy no i pizza bo o niej głównie mowa lubią ją wszyscy a to dlatego że można ją przygotować na tysiące sposobów. Rozgrzewające potrawy które oferujemy to poza pizzą kebab, pierogi, makarony oraz ryba, zobacz nasze menu. Sekretem tak smacznych dań są Świerze składniki i oczywiście dobrze skomponowane posiłki. Zaobserwuj nas na Facebooku gdzie znajdziesz również ciekawe posty, zdjęcia i oczywiście promocje. 

 A jakie Ty lubisz rozgrzewające potrawy?

Najlepsza pizza
Restauracja nad morzem
Świerze ryby restauracja
Logo Przystanek Alaska
Kebab nad morzem

Dziwnówek zimą zachwyca – zamarznięte falochrony, kutry rybackie pokryte śniegiem, biała plaża i bezkres zamarzniętej plaży. Warto odwiedzić ten nadmorski kurort także o tej porze roku.Dziwnówek  to jeden z popularniejszych kurortów nad morzem. Miasteczko liczące około 700 mieszkańców latem tętni życiem – odwiedza je blisko dziesięć tysięcy turystów dziennie. Zimą nie ma tu tłumów, ale większość pensjonatów czynnych w okresie lata przyjmuje gości także w sezonie zimowym. Zimą w Dziwnówku  nie będziecie mieli Państwo problemu ze znalezieniem wolnych miejsc, a i ceny będę niższe niż latem. Należy jednak pamiętać, by miejsce zarezerwować sobie wcześniej, tak aby właściciele obiektu zdążyli nagrzać dla nas pokój. Zimą z ulic znikają typowo letnie stragany, ale nadal pozostają otwarte niektóre kawiarnie i restauracje. Z powodzeniem można tu zjeść rybę, pizzę i inne pyszności na które zapraszamy do restauracji “Przystanek Alaska”.  Warto spojrzeć na morze zimą, napewno zaskoczy was jak wyglądają zamarznięte fale.

Przystanek Alaska Team

Nasza ekipa z pewnością przyrządzi dla Państwa smaczny oraz regeneracyjny posiłek używając wyłącznie wyselekcjonowanych składników od lokalnych przedsiębiorców. W Restauracji Przystanek Alaska Każdy znajdzie coś dla siebie – najpopularniejsza jest pizza tworzona z sercem, a wy co lubicie zjeść nad morzem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *