Restauracja Przystanek Alaska

lifting slice of pizza with supreme toppings close up

Przystanek Alaska Restauracja

Przystanek Alaska Restauracja to nazwa o którą dbamy od lat gdzie z pewnością wyróżnia nas miła oraz szybka obsługa. Bezsprzecznie Świerze składniki to nasza podstawa która istotnie nas wyróżnia. W przeciwieństwie do konkurencji nasza restauracja otwarta jest cały rok. Przede wszystkim stawiamy na jakość wydawanych dań to z pewnością jest zauważalne. Dziwnówek to wyjątkowe miejsce ze względu na położenie. Piękne zachody słońca a przede wszystkim różnorodność atrakcji na które przybywa niewątpliwie wielu turystów. Prawdopodobnie w przyszłości będzie to największe nadmorskie miasto. Z roku na rok niewątpliwie przybywa tu coraz więcej turystów zafascynowanych tym rejonem morza bałtyckiego. Dziwnówek i okolica to w większości ścieżki rowerowe duża ilość lasów, parków narodowych oraz atrakcji turystycznych.   Reasumując nasza Restauracja mieści się w sercu Dziwnówka i przede wszystkim blisko plaży. Przystanek Alaska w swojej ofercie posiada pokoje do wynajęcia za niewielkie pieniądze – sprawdź sam naszą ofertę.

Restauracja nad morzem

Nad morzem

Świeże potrawy

Przystanek Alaska Restauracja & Pizzeria

Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale

Harriet van Horne

Przystanek Alaska Team
Przystanek Alaska najlepsza restauracja

Przystanek Alaska - Restauracja nad morzem

Morskie powietrze, szum Fal i piasek pod stopami – to wszystko sprawia, że nadmorskie wakacje są najlepsze! Każdy, kto był kiedyś nad morzem w Dziwnówku wie, jak wyjątkowe jest to miejsce.
Kiedy kto przyjeżdżam nad morze, czuję się jak do domu. Jest tu coś magicznego w tym miejscu. Przystanek Alaska zawsze ugości pysznymi nadmorskimi specjałami. Słońce, plaża i morze dają nam energię i siłę do działania.
Nad morzem można znaleźć wiele cudownych miejsc. Można tu znaleźć piękne plaże, malownicze zatoczki i urocze miasteczka rybackie. Sporty wodne też są częstym zajęciem turystów. My polecamy windsurfing, kitesurfing lub nurkowanie.
Nad morzem można też zjeść pyszną pizzę świeżą rybę, kebaba i dużo więcej. Z pewnością można tu spróbować świeżych owoców morza, takich jak krewetki, małże i homary. Wakacje to okres w którym można też spotkać wielu interesujących ludzi. Jest tu wielu turystów z całego świata, którzy przyjeżdżają tu, aby cieszyć się pięknem tego miejsca.
Jeśli jeszcze nigdy nie byliście nad morzem w Dziwnówku, to gorąco polecam! To miejsce jest naprawdę wyjątkowe i na pewno będziecie tu wracać!

Świeże składniki

Dobra lokalizacja

Szybka dostawa

Soczyste sałatki w Przystanek Alaska

Przystanek Alaska Restauracja

Odwiedź nas

Tu jest Pysznie

Nie ma nic lepszego niż zjedzenie obiadu w restauracji nad morzem. Wszystko smakuje lepiej, gdy słyszysz szum fal i widzisz piękny widok!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *